Centralny Instytut
Ochrony Środowiska

 ul. Wróblewskiego 18

 93-578 Łodź

 

  tel.: + 48 530 397 771

 tel.: + 48 791 477 757

e-mail: sekretariat@cios.com.pl

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

Centralny  Instytut  Ochrony  Środowiska  zajmuje się  usługami  w zakresie szeroko pojętej ochrony środowiska. Wykonujemy kompleksowe prace analityczne i dokumentacyjne z zakresu ochrony środowiska, prace projektowe, a także oferujemy obsługę prawną w zakresie ochrony środowiska.   

Nasz potencjał

Nasz   potencjał   tworzy  kadra  doświadczonych  pracowników  i  współpracowników,  w  tym  wielu  inżynierów  i ekspertów z różnych dziedzin  związanych  z ochroną środowiska.  Zespół tworzący Instytut działa na rynku już od kilkunastu lat. Jest to grupa wykwalifikowanych osób, z doskonałym przygotowaniem zarówno merytorycznym jak
i pratycznym, znająca potrzeby swoich Klientów.

Prężny rozwój zawdzięczamy ogromnemu zaangażowaniu i dużej skuteczności w uzyskiwaniu niezbędnych decyzji z zakresu ochrony środowiska dla naszych Klientów. Stawiamy na ciągły rozwój i dlatego na bieżąco monitorujemy wszelkie zmiany przepisów, poszerzając i aktualizując ofertę naszych usług. Dbamy aby zaspokajały one Państwa potrzeby i oczekiwania jak również spełniały najwyższe standardy jakości.

Nasza Misja

Misją naszej działalności  jest pomoc Klientom w dopełnieniu wszystkich obowiązków wynikających z przepisów związanych z ochroną środowiska i wskazanie rozwiązań, które z punktu widzenia przedsiębiorstwa i prowadzonych inwestycji są najkorzystniejsze.

 

Zapewniamy Państwu krótkie terminy realizacji zleceń i wsparcie naszej wykwalifikowanej kadry.

Jesteśmy również dostawcą usług szkoleniowych z zakresu ochrony środowiska.